pozycjonowanie stron internetowych seoPozycjonowanie stron internetowych – Agencja SEO Rzeszów

Pozycjonowanie stron internetowych jest idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy, która chce zaistnieć w Internecie i przyciągnąć nowych klientów. Sama usługa polega na promowaniu witryny w taki sposób, aby znajdowała się na czołowych miejscach w wynikach wyszukiwania Google. TOP10, czyli pierwsza strona wyników przyciąga prawie 95% potencjalnych klientów. Żyjemy w czasach, w których nawet najmniejsza firma ma swoją stronę internetową, dlatego TOP10 jest niezwykle istotne dla skutecznego promowania swojej firmy w Internecie. Więcej informacji znajdziesz też na naszej nowej stronie internetowej: link

 

Pozycjonowanie jest niezbędne, jeżeli:
– chcesz, aby Twoja firma zaistniała w Internecie;
– prowadzisz sklep internetowy;
– chcesz zwiększyć ruch na stronie;
– Twoja firma jest nowa;
– chcesz zdobyć nowych klientów;
– chcesz skutecznie budować swoją markę i wizerunek;
– nie chcesz, aby konkurencja Cię wyprzedziła.

 

Dlaczego pozycjonowanie stron internetowych jest takie ważne?

wykrzyknikZajmowanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google pozwala na skuteczną walkę o klienta. Zarówno wielkość firmy jak i jej staż na rynku przestają mieć znaczenie, jeśli zajmuje ona dominującą pozycję w Internecie. Klienci docierają do Ciebie w  momencie, kiedy potrzebują oferowanych przez Ciebie usług/produktów. To znaczy, że ludzie ze sprecyzowaną potrzebą sami się do Ciebie zgłoszą. W końcu pozycjonowanie jest najtańszą i najskuteczniejszą formą reklamy w sieci.

Napisz do nas,  a otrzymasz darmową wycenę na pozycjonowanie strony internetowej Twojej firmy.

kontakt

 

Jak wygląda pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie jest działaniem 3-etapowym:

numerWybór fraz kluczowych. Dokonujemy go po dokładnej analizie branży i popularności wśród internautów.
Podpisanie umowy.
Audyt SEO. Analizujemy stronę internetową pod kątem przyjętej strategii pozycjonowania. Dotyczy to konstrukcji strony oraz treści, które się na niej znajdują.

numerOptymalizacja strony internetowej. Przeprowadzamy niezbędne zmiany, które pozwalają na skuteczniejsze działanie przyjętej strategii pozycjonowania oraz będziemy budować reputację strony.

numerMonitorowanie pozycji, optymalizacja działań i doradztwo. Otrzymasz od nas stały dostęp do niezależnego panelu, w którym znajdują się aktualne pozycje pozycjonowanych słów kluczowych.

Chcesz otrzymać bezpłatną wycenę pozycjonowania Twojej strony? Wpisz w formularzu kontaktowym następujące dane:

– adres strony internetowej;
– e-mail, na który mamy wysłać wycenę;
– opcjonalnie: frazy kluczowe. W przypadku ich braku sami sprawdzimy jakie są najpopularniejsze w Twojej branży.

FAQ:

1. Czym jest optymalizacja strony internetowej?

Optymalizacja polega na dostosowaniu kodu, treści oraz grafik na stronie pod kątem fraz kluczowych. Umożliwia ona robotom wyszukiwarek lepsze zrozumienie zawartości strony, a także oferty firmy. Dzięki temu poprawia się dopasowanie do zapytań użytkowników, co buduje reputację i korzystnie wpływa na pozycję strony w wynikach wyszukiwania. W 3Grapes studio optymalizację wykonujemy za darmo w ramach usługi pozycjonowania strony i przechodzimy do niej od razu po podpisaniu umowy. Jej prawidłowe wykonanie powoduje natychmiastowy wzrost pozycji.

2. Dlaczego pozycjonowanie strony internetowej jest potrzebne?

Klienci, którzy szukają konkretnego towaru lub usługi przeważnie przeglądają tylko te strony, które znajdują się w TOP10, czyli na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google. Zadaniem pozycjonowania jest doprowadzenie Twojej witryny właśnie na te najlepsze pozycje, co zwiększy ruch na stronie i jednocześnie przyciągnie potencjalnych klientów, którzy zapoznają się z ofertą Twojej firmy.

3. Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

W 3Grapes studio koszt obliczamy indywidualnie dla każdego słowa kluczowego na podstawie algorytmu. W jego skład wchodzą między innymi: historia domeny, aktualna pozycja, wielkość konkurencji, wyszukiwalność. Niezmienny pozostaje fakt, że pozycjonowanie stron internetowych jest najtańszą i najefektywniejszą formą reklamy w sieci.

4. Ile trwa pozycjonowanie strony internetowej?

W 3Grapes studio mamy trzy długości umów gwarantowanych: 12, 18 i 24 miesiące.
Czas, jaki jest potrzebny Twojej stronie na znalezienie się w czołówce zależy w dużej mierze od konkurencji i złożoności słów kluczowych. Podczas przygotowania oferty dla Twojej firmy analizujemy rynek pod kątem specyfiki branży i wybieramy frazy, które najmocniej przyczynią się do wzrostu ruchu na stronie. Ponadto doradzimy przy ich ostatecznym wyborze. W zależności od tego, jak długo Twoja firma funkcjonuje na rynku internetowym, zaproponujemy różne rozwiązania. W przypadku nowych firm zdecydowanie lepiej sprawdzi się działanie na bardziej szczegółowych frazach, które pozwolą na szybki wzrost pozycji przy niewielkich kosztach.

5. Która oferta pozycjonowania jest najlepsza?

Decydując się na ofertę pozycjonowania trzeba wybierać ostrożnie. Dostępne promocje w stylu „Gwarancja TOP3 za 49zł” w rzeczywistości mogą tylko zaszkodzić Twojemu biznesowi. Czym się kierować, aby z jednej strony nie przepłacić, a z drugiej uchronić się przed permanentnym usunięciem z wyników wyszukiwania Google? Oto kilka wskazówek:
– unikaj firm, które oferują gwarantowane wyniki. Na pozycjonowanie ma wpływ bardzo wiele czynników, jak chociażby inna w każdym przypadku konkurencja. Google nie jest prywatnym narzędziem żadnej agencji SEO, dlatego też żadna agencja SEO nie może dać gwarancji na osiągnięcie konkretnego rezultatu.
– nie wierz firmom, które obiecują szybki wynik. Pozycjonowanie jest procesem długoterminowym, który w znacznej mierze polega na zdobywaniu zaufania do strony. Google nie wypromuje od razu nowej strony internetowej, ponieważ w ten sposób ryzykuje wiarygodność swoich wyników wyszukiwania. Błyskawiczne pozycjonowanie jest możliwe, ale zawsze powoduje nałożenie filtra ręcznego Google, który usuwa stronę z wyszukiwarki. Istotne są odpowiednio zbalansowane działania, jakie zapewnić może wyłącznie doświadczona agencja SEO.
– unikaj osób, które powołują się na znajomości w Google. Tutaj nikt nie ma specjalnych przywilejów, a znajomość pracownika Google nie przyniesie żadnych korzyści w pozycjonowaniu.
– nie ufaj firmom, które nie chcą ujawnić swoich metod pracy. Każda wiarygodna agencja poinformuje Cię o działaniach, jakie podjęła. 3Grapes studio co miesiąc przyśle Ci raport z wykonanych prac.

6. Jak sprawdza się pozycję strony?

W 3Grapes studio damy Ci całodobowy dostęp do panelu, w którym znajdziesz aktualne pozycje każdej z pozycjonowanych przez nas fraz. Korzystać z tego niezależnego od nas narzędzia możesz przez cały czas trwania umowy. 

Ta strona została wyszukana dzięki frazom:

  • agencja seo Rzeszów
  • pozycjonowanie stron Rzeszów