Dlaczego Powinieneś Korzystać z Google Moja Firma

  • 29 kwietnia, 2017
  • NEWS

Google stale poszerza zakres swoich produktów. Próbuje też różnymi sposobami rozwinąć nie do końca udany produkt, jakim niewątpliwie jest Google+. Robi to poprzez łączenie z różnymi usługami, a jedną z nich jest Google Moja Firma (Google My Business).

Jeżeli masz małą firmę to korzystanie z Google Moja Firma jest koniecznością. Panel umożliwia zarządzanie danymi w Mapach oraz integrację z Google+, a ponadto zapewnia większą ekspozycję Twojej firmy w wynikach wyszukiwania związanych z Twoją branżą. Oznacza to, że jeżeli masz prawidłowo zoptymalizowaną stronę, integrację z Miejscami Google i korzystasz z reklam Google AdWords to cała pierwsza strona wyników wyszukiwania może należeć do Ciebie!

Obecność Twojej firmy w panelu Google My Business ma również ogromny wpływ na jej reputację i budowanie większej w wiarygodności wśród klientów. System pozwoli Ci na łatwe dodanie informacji o firmie, takich adres, kontakt czy godziny pracy. Taka wizytówka pojawi się również na mapach Google i pomoże klientom Cię znaleźć.

Stwórz profil dla swojej firmy

Posiadanie profilu firmowego w Google jest nie do przecenienia. Klikając tutaj zostaniesz przekserowany do Google Moja Firma.

Jeżeli założenie profilu sprawia Ci problemy skontaktuj się z nami. Pomożemy. Pisz: biuro@3gstudio.pl lub dzwoń pod numer: 781-242-444. Znajdź klientów w Internecie!

Specjalista ds. optymalizacji i pozycjonowania stron. Właścicielka agencji reklamowej 3GStudio. Z pełną pasją rozwija profile na portalach społecznościowych oraz sklepy na platformie Allegro dla różnych branż.

JESTEŚMY 3GSTUDIO.

Chcesz wyprzedzić konkurencję? Nie wydawaj więcej – wydawaj mądrzej. Dzięki współpracy z nami dowiesz się co przyniesie najlepsze efekty i da pieniądze Twojej firmie!

Poproś o bezpłatną wycenę

Oferujemy profesjonalne usługi SEO, które pomagają stronom internetowym drastycznie podnosić wynik wyszukiwania organicznego, aby konkurować o najwyższe pozycje w rankingach, nawet jeśli chodzi o wysoce konkurencyjne słowa kluczowe.

Więcej wpisów z naszego blogu

Zobacz wszystkie wpisy