STRONY Z INDYWIDUALNYM PROJEKTEM GRAFICZNYM

Działasz w konkurencyjnej branży i chcesz przyciągnąć uwagę klientów atrakcyjną stroną internetową? Przyda Ci się taka szyta na miarę. Oferujemy wykonanie strony z unikalnym projektem graficznym, dzięki któremu Twoi klienci nigdy nie pomylą Cię z konkurencją.

strony internetowe
Strony Internetowe od 3GSTUDIO

Jak to działa?

  • poznamy Twoje potrzeby i oczekiwania;
  • przeanalizujemy specyfikę branży;
  • wspólnie stworzymy stronę, która będzie najlepszą wizytówką w sieci dla Twojej firmy!

Skorzystaj ze spisu treści poniżej i kliknij w interesujące Cię zagadnienie lub przeczytaj wszystko po kolei 😉

Strony firmowe szyte na miarę – dlaczego warto?

Firmowa strona internetowa to jeden z najważniejszych elementów marketingu online. Przeważnie to ona odpowiada za pierwszy kontakt z Klientem i to do niej należy zrobienie dobrego pierwszego wrażenia. A przecież stronę odwiedzają także obecni Klienci, często robi to też konkurencja. Unikalna i dostosowana do specyfiki branży strona tylko potwierdzi silną pozycję Twojego biznesu na rynku oraz znajomość aktualnych trendów.

Tworzymy strony z grafiką projektowaną specjalnie na zamówienie. Każda z nich oprócz oryginalnego wyglądu charakteryzuje się też funkcjonalnością i przejrzystością. To połączenie sprawdza się idealnie w firmach, którym zależy na stworzeniu spójnego wizerunku.

Tworzenie stron WWW – jak to wygląda w praktyce?

Będziemy ściśle współpracować z Tobą przy tworzeniu projektu. Dopytamy w Twoje oczekiwania, świadczone usługi, grupę docelową. Następnie dobierzemy i przedstawimy Ci funkcjonalności, które naszym zdaniem powinna zawierać idealna strona. Przygotujemy mapę witryny tak, aby użytkownik mógł szybko znaleźć najważniejsze informacje. Przestawimy projekt szaty graficznej oraz dobierzemy kolory, czcionki, zdjęcia, grafiki i układ każdej z sekcji. Po akceptacji projektu i nasieniu poprawek rozpoczniemy wdrażanie strony.

Strony z indywidualnym projektem graficznym
Strony z indywidualnym projektem graficznym

Gwarancja najlepszej strony

Przygotowana przez nas strona będzie spełniać najwyższe standardy w zakresie:

  • atrakcyjności grafik,
  • obróbki graficznej zdjęć,
  • przejrzystości (responsywność – strona dopasowana do każdego urządzenia),
  • zarządzania w prosty sposób treścią i zdjęciami (system CMS),
  • czasu ładowania,
  • optymalizacji pod pozycjonowanie,
  • zabezpieczenia przed włamaniem.

Cena strony internetowej

Żaden nasz projekt nie jest identyczny. Każda branża, firma ma własne potrzeby. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Ceny za strony z indywidualną grafiką zaczynają się od 1100 zł brutto. Większość wykonywanych przez nas projektów mieści się w cenie pomiędzy 1800 a 2800 zł brutto.

Jeśli podane powyżej ceny przekraczają Twój budżet sprawdź naszą ofertę na Tanie Strony Internetowe. Tanie strony również są nowoczesne i atrakcyjne oraz spełniają wszystkie standardy, ale tworzone są na podstawie jednego szablonu, który w przypadku dużych projektów może nie zdać egzaminu.

Zainteresowany?

Odezwij się do nas. Wpisz w formularzu kontaktowym najistotniejsze dane i czekaj na odpowiedź. Odezwiemy się w ciągu 24 godzin. Tylko jedna wiadomość dzieli Cię od nowej strony internetowej! 3G Studio Rzeszów!