Marketing w mediach społecznościowych - Social Media MarketingSOCIAL MEDIA MARKETING – marketing w mediach społecznościowych

Social media i ich wpływ na sukces kampanii marketingowej

Powszechność korzystania z takich portali jak Facebook, Instagram, Twitter czy LinkedIn powoduje, że ich siły marketingowej nikt nie może lekceważyć. Użytkownicy na bieżąco wymieniają się opiniami, łączą w grupy zainteresowań i śledzą setki profili. Firma, która wykorzysta ten potencjał może w szybkim czasie zwiększyć rozpoznawalność swojej marki i zdobyć nowych klientów. Należy jednak pamiętać o tym, że media społecznościowe to nie tylko reklama, ale również nawiązywanie trwałych relacji ze swoimi odbiorcami.
Dowodem na skuteczność i długoterminowość tego typu działań są największe światowe koncerny, które co roku zwiększają budżety na marketing prowadzony w social mediach. Wszystko po to, aby dopasować się do trendów i tworzyć oryginalne, efektywne kampanie społecznościowe.
Tworzenie skutecznej kampanii powinna rozpocząć odpowiedź na następujące pytania: Kto będzie należał do grupy docelowej? Co zainteresuje odbiorców kampanii? Jaki jest cel prowadzonych działań?

kontakt

Facebook Ads – kampania reklamowa na Facebooku, Instagram Ads

Reklamowanie się przy użyciu Facebook Ads pozwala na precyzyjne określenie grupy docelowej. Poza podstawowymi parametrami, takimi jak geolokalizacja, wiek czy płeć możemy określić bardziej szczegółowy profil użytkownika. Facebook pozwala dotrzeć do ludzi, którzy obserwują profile związane z konkretną branżą, a także do tych, którzy śledzą Twoją najbliższą konkurencję.
Portal pobiera opłaty za wyświetlenie konkretnego postu w promowanym okienku reklamowym lub za wejście na profil Twojej firmy za pośrednictwem wyświetlanego ogłoszenia. Skutecznie tworzymy tego typu kampanie i chętnie poprowadzimy je dla Ciebie.

Dlaczego warto skorzystać z Facebook Ads?

1. Zwiększy się znajomość Twojej firmy wśród internautów.
2. Będziesz otrzymywać więcej zapytań ofertowych, co spowoduje wzrost liczby klientów.
3. Dotrzesz do potencjalnych klientów, którzy są zainteresowani ofertą, a nie znali wcześniej Twojej firmy.
4. Ruch na Twojej stronie internetowej znacznie się zwiększy.

Nasza oferta marketingu w mediach społecznościowych:

1. Prowadzimy profil Twojej firmy na takich portalach, jak: Facebook, Instagram, LinkedIn, Google+, Twitter, Goldenline.
2. Regularnie publikujemy przygotowane przez nas wpisy, skierowane do konkretnej grupy docelowej.
3. Prowadzimy angażujące rozmowy z użytkownikami w mediach społecznościowych, a także na blogach i forach.
4. Możemy zostać oficjalnym reprezentantem Twojej firmy i brać udział w dyskusjach na temat marki.
5. Przeprowadzimy kampanie reklamowe Facebook Ads
6. Odpowiednie wykorzystanie mediów społecznościowych wpływa korzystnie na pozycjonowanie strony internetowej.

 

Ta strona została wyszukana dzięki frazom:

    • social media marketing Rzeszów
    • facebook ads Rzeszów
    • instagram ads Rzeszów